Witamy przyszłych kierowców

 

Najbliższe terminy kursów na prawo jazdy kat. A,A1,A2,B,

10.05.2014 r.(sobota) godz 09:00

Materiały dydaktyczne do nauki gratis!


 Kursy odbywają się w naszym ośrodku w Nowym Dworze Mazowieckim.
Możliwa płatność w ratach 0% przy 1 racie 500 zł w momencie zapisu reszta kwoty do końca kursu.

Oferujemy szkolenia teoretycze obejmujące 30 godzin lekcyjnych. Szkolenia odbywają się na sali wykładowej, pomoce dydaktyczne oraz najnowsze materiały przygotowywujące kandydatów na kierowców w kategorii B. Nasi wykładowcy są bardzo sympatyczni, cierpliwi, służą radą, aby rozwiązać każdy problem, łącznie z tymi, które sprawiają kursantom największą trudność. Jak zdarzy Ci się opuścić wykład, pomożemy ci go nadrobić. Każde szkolenie teoretyczne kończy się próbnym testem sprawdzającym, w jakim stopniu przyswoiliśmy wiedzę. W naszym szkoleniu kierowców bezpłatnie komplet materiałów szkoleniowych zawierających testy egzaminacyjne oraz płytę CD z testami obowiązującymi na egzaminie państwowym.

Szkolenie praktyczne przeprowadzane jest na nowej Skodzie Fabia. Jazdy odbywają się codziennie od rana do godzin wieczornych, a nasi kursanci maja zawsze możliwość ustalenia grafiku jazd z instruktorem. Wszystkie te działania maja na celu jak najlepsze dopasowanie się do wymagań naszych kursantów. Dołożymy wszelkich strań aby nauka upłynęła szybko i w miłej atmosferze. Wszystkich manewrów wymaganych na egzaminie nauczycie się na  placu manewrwowym.

Nasze szkolenia nauczą Cię sztuki bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu. Kursy odbywaja się w miłej atmosferze, prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Z nami stres egzaminacyjny ograniczysz do minimum.

Oferujemy najwyższą jakość prowadzonych szkoleń. Kursy na Prawo Jazdy kategorie B, A i A1,A2 jazdy uzupełniające po kursie podstawowym , przed egzaminem jak również po zdanym egzaminie..

Kurs na prawo jazdy - krok po kroku:

NALEŻY UDAĆ SIĘ  DO  WYDZ.KOMUNIKACJI STAROSTWA ODPOWIEDNIEGO DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA W CELU UZYSKANIA NUMERU PROFILU KANDYDATA NA KIEROWCĘ (PKK) 

  1. Dowód tożsamości: dowód osobisty, paszport, karta pobytu lub legitymacja uczniowska z potwierdzeniem miejsca zameldowania.
  2. Wniosek o wydanie prawa jazdy.
  3. Pisemna zgoda rodzica lub opiekuna w przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia.
  4. Orzeczenie lekarskie.
  5. Fotografia o wymiarach 3,5x4,5.
  6. Kserokopię posiadanego prawa jazdy – jeżeli je posiada.
  7. Przedłożenie w OSK (wybranym ośrodku przez kursanta ) Numeru Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK)

Oferujemy pomoc w formalnościach związanych z profilem PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) 

Więcej  informacji odnośnie najbliższych terminów kursu oraz oferta cenowa 

pod numerem 785 09 09 09 w godzinach (8:00-22:00)

KONTAKT:
Ośrodek Szkolenia Kierowców Perfekta
ul. Spacerowa 4
05 - 100 Nowy Dwór Mazowiecki

Tel. 785 09 09 09
E-mail: oskperfekta@oit.pl
Biuro czynne: poniedziełek, środa i piątek
od 13.00 do 17.00

   nauka jazdy, perfekra, nowy dwór mazowiecki, legionowo, warszawa, jabłonna, ciechanów, szkoła jazdy, zajęcia doszkalajšce